Mediacje

Mediacja jest jednym z alternatywnych sposobów rozwiązywania sporów. Korzystając z mediacji można rozwiązać spór o wiele szybciej, taniej, niejednokrotnie skuteczniej, zachowując przy tym możliwość zachowania pozytywnych relacji zarówno z partnerem biznesowym, jak również poprawnych relacji rodzinnych. Jest to dobrowolny, poufny i nieformalny proces, podczas którego staram się pomóc zaangażowanym stronom wypracować rozwiązania dostosowane do aktualnych potrzeb, sytuacji i możliwości stron.

  1. Mediacje mogą być prowadzone w wyznaczonym miejscu lub też w formie spotkania online.
  2. Istnieje możliwość prowadzenia mediacji w języku niemieckim, jeśli jedną ze stron sporu jest klientem niemieckojęzycznym, który nie porozumiewa się w języku polskim.
  3. Istnieje możliwość zatwierdzenia zawartej ugody przed mediatorem przez sąd i nadania jej mocy ugody sądowej.

Jako mediator specjalizuję się w mediacjach gospodarczych, cywilnych i rodzinnych. W procesie mediacji gwarantuję bezstronność, poufność oraz dbam o profesjonalne prowadzenie mediacji zgodnie ze sztuką oraz warsztatem mediatora. Towarzyszę stronom w procesie wypracowywania rozwiązania, które zadowoli każdą ze stron.

Konsultacja online

Oferuję profesjonalne konsultacje online, dostępne dla każdego, kto poszukuje wszechstronnego wsparcia.

Bez względu na lokalizację, teraz możesz skorzystać z moich usług, dzięki którym dostaniesz konkretną pomoc w wygodny dla siebie sposób.

Aby umówić się na sesję konsultacyjną, wystarczy zabukować dogodny termin poprzez naszą platformę rezerwacji. Czekam na szansę, by Ci pomóc i podzielić się moją wiedzą, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Odkryj Świat Języka Niemieckiego, Tłumaczeń i Mediacji na Moim Blogu!

Dzięki tym treściom możesz poszerzyć swoją wiedzę i zyskać cenne wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć sukces w tych obszarach.